Przejdź do treści
Landeva — strona główna

Gmina Kobylin-Borzymy

Mediana EP ze świadectw energetycznych to 138 kWh na metr kwadratowy rocznie (na podstawie 23 świadectw). Stan na 2026-10-17.

Liczby całego powiatu: Powiat wysokomazowiecki stan na

Sprawdź działkę — gmina Kobylin-Borzymy

Granice: Gmina Kobylin-Borzymy
Co znaczą kolory stref planu ogólnego
  • Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną SW
  • Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową jednorodzinną SJ
  • Strefa wielofunkcyjna z zabudową zagrodową SZ
  • Strefa usługowa SU
  • Strefa handlu wielkopowierzchniowego SH
  • Strefa gospodarcza SP
  • Strefa produkcji rolniczej SR
  • Strefa infrastrukturalna SI
  • Strefa zieleni i rekreacji SN
  • Strefa cmentarzy SC
  • Strefa górnictwa SG
  • Strefa komunikacyjna SK
  • Strefa otwarta SO
  • Obszar uzupełnienia zabudowy
  • Obszar zabudowy śródmiejskiej

Symbole i barwy są krajowe — tak samo wygląda plan ogólny każdej gminy. Nakładka projektu planu jest rysowana słabiej i nie ma mocy prawnej.

Granice: Gmina Kobylin-Borzymy. Po przewinięciu mapa pokazuje strefy planu ogólnego i projektów planów — projekt nie ma mocy prawnej. Kadr otwiera się w skali, w której rządowa usługa te strefy rysuje; po oddaleniu mapy znikają.

Ceny gruntu na tle innych obszarów

Rozkład cen gruntu budowlanego z aktów notarialnych: środkowa połowa transakcji i mediana, na wspólnej skali.

powiat wysokomazowiecki (5 lat) 112 zł/m²
woj. podlaskie 160 zł/m²
Polska 143 zł/m²
24 zł/m² 578 zł/m²
Rozkład cen gruntu budowlanego: powiat wysokomazowiecki (5 lat) — mediana 112 zł/m²; woj. podlaskie — mediana 160 zł/m²; Polska — mediana 143 zł/m². Skala od 24 do 578 zł/m².

Plan ogólny i plany miejscowe

Plan ogólny: jeszcze nie ogłoszono

W gminie Kobylin-Borzymy planu ogólnego jeszcze nie ogłoszono w dzienniku urzędowym, a planów miejscowych widzę 10.
Plany miejscowe
10 obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego w obszarze
Jaka część gminy jest objęta planem miejscowym
4,8 % dane GUS za rok 2024

Ceny gruntu budowlanego

Ceny liczone dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki) — próba pojedynczej gminy jest za mała, by publikować rozkład.

W gminie Kobylin-Borzymy mediana ceny gruntu budowlanego dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki) to 112 zł/m², a środkowa połowa transakcji mieści się między 85 a 134 zł/m² (31 transakcji z aktów notarialnych, okres danych: 5 lat).
Mediana ceny gruntu budowlanego, powiat
112 zł/m² połowa transakcji z aktów notarialnych poniżej tej ceny, okres danych: 5 lat — liczby dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki)
Typowy przedział cen od, powiat
85 zł/m² dolna granica środkowej połowy transakcji — liczby dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki)
Typowy przedział cen do, powiat
134 zł/m² górna granica środkowej połowy transakcji — liczby dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki)
Transakcje, powiat
31 sprzedaże gruntów budowlanych, okres danych: 5 lat — liczby dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki)

Energia budynków

W gminie Kobylin-Borzymy mediana EP ze świadectw energetycznych to 138 kWh na metr kwadratowy rocznie (na podstawie 23 świadectw).
Mediana EP
138 kWh/m²·rok zapotrzebowanie na energię pierwotną ze świadectw energetycznych
Świadectwa
23 świadectwa energetyczne wystawione w obszarze

Budowy

W gminie Kobylin-Borzymy w ostatnich dwunastu miesiącach zarejestrowano 7 spraw budowlanych, w tym 2 sprawy o dom jednorodzinny — o 75,0% mniej niż w poprzednich dwunastu miesiącach.
Sprawy o dom jednorodzinny
2 sprawy o budynek mieszkalny jednorodzinny w ostatnich dwunastu miesiącach
Sprawy budowlane
7 pozwolenia i zgłoszenia poza sieciami uzbrojenia terenu, ostatnie dwanaście miesięcy
Pozwolenia
7 sprawy zakończone decyzją o pozwoleniu na budowę

Projekty unijne

W gminie Kobylin-Borzymy dofinansowano z Funduszy Europejskich na lata 2021–2027 9 projektów, w tym 6 inwestycji.
Projekty unijne 2021–2027
9 z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich, realizowane w gminie Kobylin-Borzymy
Inwestycje
6 Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Fundusz Spójności i Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji
Projekty miękkie
3 Europejski Fundusz Społeczny Plus: szkolenia, zatrudnienie, usługi społeczne
Dofinansowanie UE
20,2 mln zł z 4 projektów realizowanych wyłącznie w gminie Kobylin-Borzymy

Z jakich programów

  • Fundusze Europejskie dla Podlaskiego — 4 projekty, w tym 1 w całości w gminie Kobylin-Borzymy: 1,1 mln zł dofinansowania UE
  • Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko — 3 projekty, w tym 2 w całości w gminie Kobylin-Borzymy: 14,1 mln zł dofinansowania UE
  • Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej — 1 projekt, w tym 1 w całości w gminie Kobylin-Borzymy: 5,0 mln zł dofinansowania UE
  • Interreg NEXT Poland–Ukraine — 1 projekt
stan na

Ludność i gospodarka

W gminie Kobylin-Borzymy ludzie wyjeżdżają — saldo migracji to −10,1 na 1000 mieszkańców (2025), nowych domów jednorodzinnych oddano 1,1 na 1000 mieszkańców (2025), na kilometrze kwadratowym mieszka 24 osób (2025) — według GUS.
Ile osób mieszka na kilometrze kwadratowym
23,8 os./km² dane GUS za rok 2025
Czy ludzie się tu wprowadzają, czy wyjeżdżają
-10,1 na 1000 mieszk. dane GUS za rok 2025
Nowe domy jednorodzinne na 1000 mieszkańców
1,1 dane GUS za rok 2025
Firmy w rejestrze na 1000 mieszkańców
55 dane GUS za rok 2025

Gdzie w gminie mieszkają ludzie

W gminie Kobylin-Borzymy ludzie mieszkają zwarcie — połowa mieszkańców mieszka na 12,6% powierzchni gminy, a 37,0% nie ma stałych mieszkańców (spis 2021). Poza tymi skupiskami działka bywa oddalona od najbliższych sąsiadów, a razem z nimi od sklepu i przystanku.
Rozmieszczenie mieszkańców: Gmina Kobylin-Borzymy W gminie Kobylin-Borzymy ludzie mieszkają zwarcie — połowa mieszkańców mieszka na 12,6% powierzchni gminy, a 37,0% nie ma stałych mieszkańców (spis 2021). Poza tymi skupiskami działka bywa oddalona od najbliższych sąsiadów, a razem z nimi od sklepu i przystanku.
Każdy kwadrat to kilometr na kilometr; ciemniejszy znaczy więcej mieszkańców, a najciemniejszy to najliczniejszy kwadrat tej gminy. Kwadraty bez stałych mieszkańców zostają puste. (spis powszechny 2021).
Połowa mieszkańców mieszka na
12,6 % powierzchni spis powszechny 2021, siatka kwadratów kilometrowych
Powierzchnia bez stałych mieszkańców
37 % 44 kwadraty kilometrowe bez ani jednego mieszkańca
Kwadraty siatki w gminie
119 jeden kwadrat to kilometr na kilometr

Wyniki egzaminów

W gminie Kobylin-Borzymy uczniowie napisali egzamin ósmoklasisty 2026 na 53,0 procent z języka polskiego i matematyki — niżej niż w połowie gmin powiatu. Do egzaminu przystąpiło 18 uczniów.
Wynik egzaminu ósmoklasisty
53 % średnia z języka polskiego i matematyki, egzamin ósmoklasisty 2026; mediana gmin powiatu: 55,9%
Zdających
18 uczniów do egzaminu w roku 2026
Język polski
61,3 % wynik średni, zdających
Matematyka
44,8 % wynik średni, zdających
Język angielski
52,6 % wynik średni; zdających, nie każdy zdający wybiera ten język
Szkół z wynikiem
1 szkoła wszystkie szkoły gminy mają opublikowany wynik
Język polski — 61,3% (w drugiej ćwiartce polskich gmin)
Język polski: Gmina Kobylin-Borzymy Język polski: wynik 61,3% leży w drugiej ćwiartce polskich gmin. Najniższy wynik gminy w kraju to 39,9%, pierwszy kwartyl 59,2%, mediana 62,6%, trzeci kwartyl 66,2%, najwyższy 77,3%.
najniższa gmina
39,9%
Q1
59,2%
mediana
62,6%
Q3
66,2%
najwyższa gmina
77,3%

Ten przedmiot pisało tu mniej niż trzydzieścioro zdających, więc ta gmina nie wchodzi do rozkładu — znacznik pokazuje jej wynik, a ćwiartki liczą się z pozostałych gmin.

Matematyka — 44,8% (w pierwszej ćwiartce polskich gmin)
Matematyka: Gmina Kobylin-Borzymy Matematyka: wynik 44,8% leży w pierwszej ćwiartce polskich gmin. Najniższy wynik gminy w kraju to 28,3%, pierwszy kwartyl 45,8%, mediana 50,9%, trzeci kwartyl 55,8%, najwyższy 82,6%.
najniższa gmina
28,3%
Q1
45,8%
mediana
50,9%
Q3
55,8%
najwyższa gmina
82,6%

Ten przedmiot pisało tu mniej niż trzydzieścioro zdających, więc ta gmina nie wchodzi do rozkładu — znacznik pokazuje jej wynik, a ćwiartki liczą się z pozostałych gmin.

Język angielski — 52,6% (w pierwszej ćwiartce polskich gmin)
Język angielski: Gmina Kobylin-Borzymy Język angielski: wynik 52,6% leży w pierwszej ćwiartce polskich gmin. Najniższy wynik gminy w kraju to 40,9%, pierwszy kwartyl 62,5%, mediana 67,7%, trzeci kwartyl 72,7%, najwyższy 94,4%.
najniższa gmina
40,9%
Q1
62,5%
mediana
67,7%
Q3
72,7%
najwyższa gmina
94,4%

Ten przedmiot pisało tu mniej niż trzydzieścioro zdających, więc ta gmina nie wchodzi do rozkładu — znacznik pokazuje jej wynik, a ćwiartki liczą się z pozostałych gmin.

Każda z czterech ćwiartek mieści jedną czwartą gmin, a nie jedną czwartą skali — dlatego mają różne szerokości. Rozkład liczony z gmin, w których do egzaminu przystąpiło co najmniej trzydzieścioro uczniów (2 159 gmin).

Podatki i budżet gminy

W gminie Kobylin-Borzymy podatek od nieruchomości przyniósł w roku 2024 288 zł na mieszkańca — mniej niż mediana gmin powiatu (536 zł). Budżet za rok 2025 zamknął się nadwyżką 3,4 mln zł przy dochodach 29,7 mln zł.
Podatek od nieruchomości
288 zł na mieszkańca dochód gminy z tego podatku w przeliczeniu na mieszkańca, dane GUS za rok 2024; mediana gmin powiatu: 536 zł na mieszkańca
Udział podatku od nieruchomości w dochodach własnych
11,8 % część dochodów własnych gminy, którą daje ten podatek, dane GUS za rok 2024; mediana gmin powiatu: 19,0%
Podatek od środków transportowych
19 zł na mieszkańca dochód gminy z tego podatku w przeliczeniu na mieszkańca, dane GUS za rok 2024; mediana gmin powiatu: 52 zł na mieszkańca
Dochody budżetu
29,7 mln zł wszystkie dochody budżetu gminy w roku, dane GUS za rok 2025
Wydatki budżetu
26,3 mln zł wszystkie wydatki budżetu gminy w roku, dane GUS za rok 2025
Wynik budżetu
3,4 mln zł dochody minus wydatki, wartość ujemna to deficyt, dane GUS za rok 2025
Wynik operacyjny po spłacie rat
2,9 mln zł dochody bieżące minus wydatki bieżące i spłata rat kredytów i pożyczek, dane GUS za rok 2025
stan na

Miejsce w rankingach

W gminie Kobylin-Borzymy najlepsza pozycja to 1541. miejsce z 2 301 gmin w kraju — ranking „Pokrycie planami miejscowymi” (4,8 %, 2024 r.).
Dokąd przeprowadza się Polska
2 391 z 2 451 gmin w kraju · 114. z 118 gmin w województwie · 10. z 10 gmin w powiecie — −10,1 na 1000 mieszk. w 2025 r.
Gdzie oddaje się domy do użytku
1 992 z 2 479 gmin w kraju · 81. z 119 gmin w województwie · 4. z 10 gmin w powiecie — 1,1 na 1000 mieszk. w 2025 r.
Pokrycie planami miejscowymi
1 541 z 2 301 gmin w kraju · 52. z 112 gmin w województwie · 6. z 10 gmin w powiecie — 4,8 % w 2024 r.

Prawo miejscowe

W gminie Kobylin-Borzymy w dziennikach urzędowych ogłoszono 2 akty planistyczne, ostatni 2018-01-05.
Akty planistyczne
2 akty planowania przestrzennego ogłoszone dla obszaru

Najczęstsze pytania

Czy gmina Kobylin-Borzymy ma plan ogólny?
W gminie Kobylin-Borzymy planu ogólnego jeszcze nie ogłoszono w dzienniku urzędowym, a planów miejscowych widzę 10.
Ile kosztuje działka budowlana w gminie Kobylin-Borzymy?
W gminie Kobylin-Borzymy mediana ceny gruntu budowlanego dla całego powiatu (powiat wysokomazowiecki) to 112 zł/m², a środkowa połowa transakcji mieści się między 85 a 134 zł/m² (31 transakcji z aktów notarialnych, okres danych: 5 lat).
Ile nowych domów oddano do użytku w gminie Kobylin-Borzymy?
W gminie Kobylin-Borzymy w roku 2025 oddano do użytku 1,1 nowych domów jednorodzinnych na 1000 mieszkańców — według GUS.
Ile domów zaczęto budować w gminie Kobylin-Borzymy?
W gminie Kobylin-Borzymy w ostatnich dwunastu miesiącach zarejestrowano 7 spraw budowlanych, w tym 2 sprawy o dom jednorodzinny — o 75,0% mniej niż w poprzednich dwunastu miesiącach.
Co mówią świadectwa energetyczne w gminie Kobylin-Borzymy?
W gminie Kobylin-Borzymy mediana EP ze świadectw energetycznych to 138 kWh na metr kwadratowy rocznie (na podstawie 23 świadectw).
Jakie akty prawa miejscowego ogłoszono w gminie Kobylin-Borzymy?
W gminie Kobylin-Borzymy w dziennikach urzędowych ogłoszono 2 akty planistyczne, ostatni 2018-01-05.

Pozostałe obszary w regionie

Pozostałe gminy w powiecie

Pojęcia z tej strony

  • Plan ogólny gminy (POG)

    Plan ogólny gminy to uchwała rady gminy, która dzieli cały jej obszar na strefy planistyczne i ustala dla nich ramy przyszłej zabudowy. Zastąpił studium uwarunkowań i w odróżnieniu od niego jest aktem prawa miejscowego.

  • Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP)

    Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego to akt prawa miejscowego, który ustala przeznaczenie konkretnych terenów w gminie. Tam, gdzie obowiązuje, to on rozstrzyga o zabudowie i decyzja o warunkach zabudowy nie jest potrzebna.

  • Rejestr Cen Nieruchomości (RCN)

    Rejestr Cen Nieruchomości to prowadzony przez starostwo powiatowe spis tego, co naprawdę zapłacono u notariusza. Nie zawiera ofert sprzedaży — wyłącznie zawarte transakcje.